Hakkımızda

Necla Özge Mertkan Girişimci Kadın / Kurucu

Necla Özge Mertkan, 1982 yılında Almanya’da doğdu. İlk, orta ve lise eğitimini İstanbul’da tamamladı. İSTEK Özel Bilge Kağan Lisesi öğrencisi iken lise ikinci sınıfta AFS Exchange Programı ile Amerika’ya gitti. Bir sene Amerika’da yaşadıktan sonra İstanbul’a döndü. Lisans eğitimini İstanbul Üniversitesi İşletme Fakültesinde tamamladı. Mezuniyetinden sonra çeşitli bankalarda staj yaptı. Ardından Akbank Kurumsal Şubesinde MT olarak işe başladı. Kurumsal Pazarlama bölümünde 4 sene çalıştıktan sonra bir anne adayı olarak işten ayrıldı. 2011 yılında dünyaya gelen bebeğini kendi büyütmek istediğinden, bir süre iş hayatından uzak durdu. Daha sonra esnek çalışma saatleriyle Füme Makina Firmasında, satış danışmanı olarak çalıştı. İş tecrübelerinin ardından, kendi işini kurma kararı aldı ve 2017 yılında Dodobees Teknoloji Tic. Ltd. Şti. firmasını kurdu.

Dodobees Teknoloji Tic. Ltd. Şti., Tüketici Elektroniği ve yan ürünleri, ithalat, pazar yerleri vasıtasıyla veya doğrudan www.dodobees.com internet sitesi üzerinde toptan ve/veya perakende satış yapan bir e-ticaret firmasıdır.

Gözettiğimiz ilkelerimiz doğrultusunda hedefimiz, sadece severek bizim veya ekibimizin de kullanmakta olduğu, kullanım deneyimi doğrultusunda kalite belirlemesi yapılmış ürünleri, sizlere dürüst fiyat politikası ile sunarak, müşterilerimizle bağlarımızı koparmadan, ve hatta nesiller boyu sürecek iş birliği ile en mükemmel alışveriş deneyimini sağlamaktır.

Her gün geliştirmekte olduğumuz web sitemiz www.dodobees.com ile size en iyi kullanıcı deneyimini sunmayı hedeflemekteyiz. Lütfen varsa, eksiklerimiz veya hatalarımız konusunda, web sitemiz üzerindeki anlık mesajlaşma uygulamasını kullanarak veya info@dodobees.com email adresimiz üzerinden, çekinmeden bize yazın.

İyi Alışverişler Dileriz.

Saygılarımızla

Necla Özge Mertkan / Dodobees Teknoloji Tic. Ltd. Şti.


Bakırköy V.D. | 302 093 7110 | Mersis No: 0302093711000001


iDock ™ & Dodobees ™ Patentli Markalarımızdır.